zopim-komunikator
Komunikator internetowy na naszej stronie
11 lipca 2016
Pogodnych Świąt!
23 grudnia 2016
Pokaż wszystkie

Aktualne projekty

Układ funkcjonalny gabinetu stomatologicznego

Układ funkcjonalny lokalu.

Od lata na naszej stronie panuje cisza, ale to nie znaczy, że wieje nudą. Wręcz przeciwnie – jesteśmy bardzo zapracowane, dlatego zaniedbałyśmy publikacje studyjnych news’ów. Goniąc między projektami obiecujemy nadrobić zaległości i sukcesywnie prezentować wszystkie aktualne projekty gabinetów stomatologicznych i rtg. Póki co mała zapowiedź poszczególnych tematów w pigułce.

  • Zacznijmy zatem od tego, który jest już w trakcie realizacji. Jest to gabinet RTG w Poznaniu, który będzie specjalizował się przede wszystkim w tomografii stomatologicznej 3d, ale również w diagnostyce obrazowej ogólnej. Aktualnie w lokalu wyburzane są istniejące ściany a projekt osłon stałych jest w trakcie obliczeń, by wkrótce mogły zostać wzniesione nowe ściany.

Adaptacja lokalu na gabinet rtg img_1723

  • Skoro jesteśmy już w Poznaniu to jednym z najnowszych tematów jest gabinet stomatologiczny, który w pierwszym kwartale przyszłego roku powstanie w nowowybudowanym bloku na osiedlu Zwycięstwa. Po wnikliwej analizie trzech wskazanych przez inwestora lokali wybrany został ten właściwy, który pomieści komfortowy, dwustanowiskowy gabinet stomatologiczny. Już niedługo będziemy mogli pochwalić się pierwszymi efektami pracy nad tym projektem.

Lokal w Poznaniu do adaptacji na gabinet stomatologiczny Lokal w Poznaniu do adaptacji na gabinet stomatologiczny

  • Kolejny gabinet stomatologiczny zlokalizowany w sąsiednim województwie kujawsko-pomorskim mieści się w Nakle nad Notecią. Inwestor ma jasno określony program, który postaramy się oczywiście zrealizować.

 

  • Za nami rozrysowany już układ funkcjonalny kliniki stomatologicznej w mazowieckich Kozienicach. Przy tym temacie sprzyjał zdecydowanie kształt działki, który pozwolił na stworzenie kliniki mieszczącej trzy gabinety stomatologiczne oraz niezależny gabinet rtg a na piętrze apartament mieszkalny. To wszystko w zwartej bryle z optymalizowanymi przeszkleniami, które doświetlą ale nie przegrzeją pomieszczeń.
Układ funkcjonalny kliniki stomatologicznej

Układ funkcjonalny

  • Wykraczamy nie tylko poza granice wielkopolski, ale również poza granice kraju. Jakiś czas temu zgłosili się do nas brytyjscy inwestorowie, którzy postanowili powierzyć nam projekt własnej kliniki. Lokal znajduje się w Leeds, które jest ważnym centrum kulturalnym, naukowym i rozrywkowym w Północnej Anglii. Mieścić się w nim będą trzy gabinety stomatologiczne, z których jednej z nich będzie wyposażony w rentgen pantomograficzny.
    Już teraz chciałybyśmy zobaczyć wykończone wnętrza.
Układ funkcjonalny gabinetu stomatologicznego

Układ funkcjonalny lokalu.

Leeds Ashley Road

  • Nie mogło nas zabraknąć również na pomorzu, gdzie aktualnie przygotowujemy analizę lokalu, który miałby zostać zaadaptowany na gabinet stomatologiczny w Wejherowie.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco naszego bloga i profilu na Facebook’u, gdzie niebawem zaprezentujemy wizualizacje aktualnych projektów.