Akustyka w gabinecie
Akustyka w gabinecie
3 maja 2016
Inspirujący projekt kliniki stomatologicznej w Best
Inspirujący projekt
16 maja 2016
Pokaż wszystkie

Inteligentny gabinet

Inteligentny gabinet

Systemy inteligentnego zarządzania budynkami stają się coraz bardziej powszechne. Najwięcej zwolenników znajdują w  budownictwie mieszkalnym, jednak powinny zainteresować również inwestorów gabinetów stomatologicznych.

Preferowany przez naszą pracownię bezprzewodowy system Fibaro to synonim komfortu, bezpieczeństwa, oszczędności i przede wszystkim prestiżu dla kliniki.  Pozwala na śledzenie w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca w jaki sposób realizują zadania aparaty zapewniające sprawne funkcjonowanie gabinetu. Daje możliwość elektronicznego zarządzania i uruchamiania automatycznie wszystkich urządzeń, które codziennie włączane są manualnie. Zapewnia bezpieczeństwo dzięki stałemu monitorowaniu czujników dymu oraz  podglądowi obrazu z kamery zainstalowanej np. w poczekalni. System z powodzeniem sprawdzi czy nie zostały nieopacznie otwarte okna w pomieszczeniach, a nawet poda średnie i aktualne zużycie energii elektrycznej, dzięki czemu można zoptymalizować koszta generowane przez wszystkie urządzenia w gabinecie.

Zachęcamy do pogłębienia tematu inteligentnego zarządzania gabinetem stomatologicznym i przeczytania naszego artykułu na portalu branżowym infoDENT24.

Link do artykułu TUTAJ.